Generalni direktor Direktorata za medije u Ministarstvu kulture Željko Rutović učestvovao je na dvodnevnoj konferenciji u Sarajevu”Uloga i značaj javnih radiodifuznih servisa u izgradnji demokratskog društva” – saopšteno je iz Ministarstva kulture.
Na Konferenciji je razgovarano o pitanjima nezavisnosti, funkcionisanja i finansijske održivosti javnih servisa, kao i o usklađenosti sa evropskim standardima nezavisnosti emitera javnog sevisa.



