Druga po redu “Diplomatska regatta” počela je danas u akvatorijumu Bokokotorskog zaliva.
U sklopu „Diplomatske regate”, ispred Porto Montenegra jutros je kursom ka tjesnacu Verige, zatim prema Perastu, oko ostrva Gospa od škrpjela i nazad kroz Verige do Kumbora, odnosno do mjesta gdje će biti građeno naselje Porto Novi, krenulo sedam katamarana i 12 jedrilica sa 200 jedriličara.
„Diplomatska regata” biće završena Kapetanskom večerom u novom hotelu „Regent Porto Montenegro” i nagradnom igrom, tombolom, od koje će prihod biti usmjeren Jedriličarskom klubu „Lahor” iz Kotora.



