Proteklog vikenda u sportskoj dvorani “Župa” u Tivtu održan je rukometni turnir za starije pionirke.
Na turniru koji je organizovao Ženski rukometni klub Tivat, a povodom dana opštine učešće je uzelo 4 ekipe iz Crne Gore i to Ženski rukometni klub Nikšić, Ženski rukometni klub Zeta iz Golubovaca, Ženski rukometni klub Devetka iz Podgorice i domaćin Ženski rukometni klub Tivat. Specjalni gost turnira bila je proslavljena Crnogorska rukometašica Olga Sekulić, koja nije krila zadovoljstvo organizacijom turnira i pohvalila je mlade tivatske rukometašice i izrazila želju da pruži podršku tivatskom klubu. Postignuti rezultati na turniru . ŽRK-DEVETKA – ŽRK NIKŠIĆ 24:15, ŽRK TIVAT – ŽRK ZETA 10:10 (NAKON SDMERACA 13:12 ), U utakmici za treće mjesto ŽRK ZETA – ŽRK- NIKŠIĆ 26:16. Finale : ŽRK DEVETKA- ŽRK TIVAT 16:6.
Prvo mjesto na turniru Tivat 2014 osvojila je zasluženo ekipa Devetke iz Podgorice, Drugo mjesto pripalo je mladim tivatskim rukometašicama, treće su bile rukometašice Zete iz Golubovaca, a četvrte rukometašice iz Nikšića. Za najbolju igračicu turnira proglašena je Milica Trifunović iz Devetke, Najbolji strijelac na turniru bila je Lana Ivanović takodje iz Devetke, a ubjedljivo najbolja golmanka na turniru bila je članica Ženskog rukometnog kluba Tivat Andjela Šćekić koja je zaista bila briljantna. Pokrovitelj turnira bila je opština Tivat, i kompanija Porto Montenegro.


