Povodom dana opštine Tivat Kancelarija za prevenciju bolesti zavisnosti i pitanja mladih i Omladinski klub organizuju Dan otvorenih vrata, sjutra od 12 h do 24h .
Cjelodnevni program je zamišljen kroz izložbu crteža, slika i fotografija mladih Tićana: Nikoline Đurković, Vlada Moškova Vlado, Tijane Dragojević, Anastasije Kankaraš, Ane Puljiz, Marije Dević, Poline Čečine.
Biće priredjena i video- prezentaciji programskih i sobodnih aktivnosti kluba : Prevencija vršnjačkog nasilja, Zdravi stilovi života, „Stvarajmo umjetnost”,zatim Otvorene debate u klubu, Akcije u zajednici, Studijske posjete i razmjene.
Od 20 h koncertom će se predstaviće neafirmisani mladi bendovi iz Tivta, Kotora i Herceg Novog: Marko Đurišić, Mentalna higijena i Nomad.
Omladinski klub Tivat je mjesto okupljanja mladih, mjesto koje njeguje individualnost i timski rad, kreativnost i neformalno obrazovanje. Programske i slobodne aktivnosti omladinskog kluba podstiču aktivizam i učešće mladih, slobodu izražavanja i kritičko sagledavanje stvarnosti.


