Ovogodišnja likovna sezona u galeriji hotela “Queen of Montenegro” u Bečićima počeće u četvrtak, 5. februara otvaranjem izložbe slika akdamskog slikara iz Tivta Ivice Aranđusa.
Tom prilikom predstavnik galerije uručiće poklon – umjetničke slike, najredovnijim posjetiocima izložbi u ovoj galeriji tokom prošle godine.


