Na prvenstvu Balkana u Golpcu Igor Les se okitio titulom šampion, što mu je poslije one u Ohridu drugi put da postaje šampion poluostrva. No, nema čekanja… Pred njim su nove obaveze. Otputovao je u Kinu u grad Kin Dau na takmičenje Svjetskog Kupa.
– Ovo mi je prvi put da idem tamo, kažu da vjetar nije jak, što bi meni trebalo da odgovara. Konkurencija je izuzetno jaka, svi najjači na svijetu odlaze, a moj cilj je ulazak u prvih 50 , odnosno u zlatnu grupu – rekao je Les.
Kada je riječ o Olimpijskim Igrama kaže:
– Nemam više šanse za Olimpijadu u Riju, Milovj Dukić ide na smotru najboljih sportista svijeta i ja mu od srca čestitam. Ja se nadam da ću se za tako nešto izboriti 2020.godine.

