Majstor borilačkih vještina, mladi Krtoljanin Mihailo Stjepaničić putuje sjutra za Banjaluku gdje će nastupiti na Balkanskom šampionatu u džiu džici.
Obzirom da je riječ o „Balkan open” turniru, konkurencija će biti velika. Mihailo će Crnu Goru predstavljati na ovom velikom takmičenju kao član reprezentacije Crne Gore. Odlazak aktuelnog državnog prvaka na Balkanski šampionat finansijski je pomogla opština Tivat. 12. Balkansko prvenstvo se održava u banjalučkoj dvorani Borik od 25. do 27.septembra, a boduje se i za svjetski kup boraca do 15 godina.

