Tivatska policija evakuisala je jutros zgradu opštine i Trg Magnolije zbog dojave o podmetnoj bombi.
Na trgu su prisutni službenici policije i tivatske Službe zaštite i spašvanja. Policija je razvukla traku kojom je ograničila priustvo trgu a očekuje se dolazak specijalizovanog tima Uprave policije za deminiranje.

