Ni penal ni dva igrača više nisu bili dovoljni mladoj reprezentaciji Crne Gore da izbori pobjedu protiv sasvim prosječne reprezentacije Letonije na stadionu pod Goricom. Ipak, s obzirom na razvoj situacije na terenu i sa tim moramo biti zadovoljni. Jer, vodili su Letonci i sa 2:0 i sa 3:1, i tek na kraju kad smo ostali sa dva igrača više na terenu uspjeli smo da stvorimo nekoliko šansi. Strijelci za Crnu Goru bili su Luka Đorđević u 60 i 69 minutu iz penala i Vukan Savićević u 85.minutu a za Letoniju Jevgenijs Kazačoks u 17 i 52 i Vladislavs Butkovskis u 61,minutu.
Selektor “mladih sokola” Mojaš Radonjić po okončanju meča nije bio zadovoljan i istako je da je naša selekcija napravila sijaset tehničkih grešaka.

