U ime Socijaldemokrata Crne Gore i u svoje ime, vjernicima i svim građanima pravoslavne vjeroispovijesti u Crnoj Gori, upućujem tople i iskrene čestititke povodom najradosnijeg hrišćanskog praznika Božića – kaže se u čestitki predsjednika Socijaldemokrata Crne Gore Ivana Brajovića.
Bozićni dani podsjećaju nas na važnost međusobnog razumijevanja i poštovanja, ali i sloge i tolerancije koje našem društvu podjednako treba. Ovaj praznik simbol je radosti i podstiče nas da razvijamo slogu među svim ljudima dobre volje, bez razlike u vjeri i naciji.
Njegujući humanost i univerzalne ljudske vrijednosti, na okupu sa porodicom, prijateljima i svim dragim ljudim, podijelićemo duh mira i plemenitost. Na ovaj način očuvaćemo i svo bogatstvo različitosti koja našu državu Crnu Goru čini posebnom. U ovim danima, prisjetimo se i onih kojima je naša pomoć potrebna i pokažimo saosjećajnost, jer na taj način izgrađujemo društvo utemeljeno na neprolaznim civilizacijskim vrijednostima
Sa željom da ovaj praznik donese sreću, zdravlje i blagostanje, još jednom svima čestitam Badnji dan i Božić.
Ivan Brajović
Predsjednik Socijaldemokrata Crne Gore

