Poznati crnogorski stručnjak Mio Kadija biće novi trener KK”Teodo” – potvrđeno je Radio Tivtu.
“Drago mi je da se ponovo vraćam na klupu Teoda. Tačno je da sam dogovorio sa upravom kluba sa kojom sam i prije tri godine imao veoma korektnu saradnju. Akcenat ćemo dati na rad sa mlađim košarkašima i afirmaciji igrača iz Tivta i okoline. Uz nekoliko iskusnih igrača, sa kojima sam u pregovoru, očekujem usješnu sezonu” – rekao nam je Kadija.
“Sa Kadijom smo imali uspješnu sezonu i zadovoljstvo nam je da ponovo sarađujemo. Kadija je poznat kao stručnjak koji je imao dobre rezultate, a sjajno je radio sa mlađim igračima, što je i nama prioritet. Trenutno smo u pregovorima sa više igrača, a prvi trening će biti 29. avgusta” – saopšteno je našem radiju iz Teoda.

