Zbog kvara na 10 kv kablu noćas oko 02:00 je došlo do ispada iz elektro mreže 6 trafo stanica na području Tivta. Izuzetnim zalaganjem radnika elektrodistribucije snabdjevanje el. energijom je normalizovano za veći dio područja ali ne i za stanovnike Gradiošnice.
Kako saznajemo, radnici se nalaze na terenu i pokušavaju alternativnim rješenjem (vazdušnim kablom) uspostaviti elektrosnabdjevanje. Posao je otežan zbog kuća koje se nalaze na trasi kabla.
Očekuje se da će struja biti puštena do 11 sati.

