Povodom predsjedničkih izbora u Srbiji, koji će biti održani 2. aprila Republička izborna komisija donijela je Rješenje o otvaranju biračkog mjesta u Generalnom konzulatu Republike Srbije na Trgu Hercega Stjepana br. 15 u Herceg Novom.
Biračko mjesto biće otvoreno u nedelju, 2. aprila od 7 do 20 časova.
Pravo da glasaju na biračkom mjestu u Generalnom konzulatu Republike Srbije u Herceg Novom imaju svi građani koji su blagovremeno podnijeli zahtjev za glasanje u inostranstvu.
Na biračkom mjestu je neophodno da se identifikuju važećim dokumentom izdatim isključivo od strane organa Republike Srbije – pasoš, lična karta ili vozačka dozvola na čijem je obrascu naveden JMBG, objavljeno je na sajtu Generalnog kozulata.

