Predstava ”Tre sorelle”, nastala u koprodukciji Fakulteta dramskih umjetnosti sa Cetinja i Centra za kulturu Tivat, koju je po tekstu Stevana Koprivice režirao Zoran Rakočević, biće izvedena večeras u 20 časova u Centra za kulturu u Bijelom Polju . U predstavi igraju Marija Đurić, Jelena Đukić, Marija Labudović, Omar Bajramspahić, Vule Marković, i Pavle Popović. Ovo je “priča o ljubavi i demonima”, dekadenciji i strasti, malograđanstvu, pravim i lažnim autoritetima, sputavanju životnih želja, potreba i htjenja, nametanju stega religije, lažnog morala i pogrešnih opšteuvriježenih stavova, na živote običnih ljudi koji se na suštinski na kraju tragičan način pokušavaju od njih osloboditi.

