U Velikom gradskom parku dana je palo stablo bora, visine preko 25 metara. U tom incidentu srećom niko nije povrijeđen, saopštili su iz Komunalnog.
Radnici nadležnih službi su na terenu i uklanjaju oboreno stablo. o pada je došlo zbog natopljenosti terena usljed obilne količine padavina, naveli su iz doo Komunalno.

