Žiri 53. Hercegnovskog zimskog salona proglasili su rad “Kutija” umjetince Milice Janković za najbolji na ovogodišnjoj prestižnoj manifesaciji i nagradili ga sa 700 eura. Andreja Kulundžić je za rad “Bosanci van” dobila drugu nagradu i 500 eura , dok je treća nagrada od 300 eura pripala Ivanki Vani Prelević za rad “Sjećanje”.
Ljiljana Karadžić, selektorka i istoričarka umjetnosti je odabrala 23 rada umjetnika iz Slovenije i Crne Gore za izložbu koja će se otvoriti večeras u 19 sati u galeriji “Josip Bepo Benković”.

