U Porto Montengru će se sutra, 14.oktobra, održati pete po redu igre za članove posade jahti i jahting industrije. Predstavljaju niz sportsko – zabavnih aktivnosti okupljajući članove posada iz jahting industrije smještene u nautičkom naselju Porto Montenegro, ali i marinama i lukama na Mediteranu.
Taj događaj se organizuje kako bi zahvalili posadama, agentima, partnerima, rekao je PR menadžer kompanije „Adriatic Marinas“, Danilo Kalezić i pozvao zainteresovane da se prijave jer ima još mjesta za jedan ili dva tima. Participacija je 50 eura.
Timovi će se takmičiti u deset različitih aktivnosti koje uključuju mini fudbal, odbojku streljaštvo, igru „Veliko stopalo“ i mnoge druge. Nakon završetka dekatlona slijedi dodjela nagrada kao i muzički dio programa na platou Blue Room
Nagradni fond iznosi hiljadu eura, a prva nagrada je 500 eura, a preostali dio raspoređne je na brojne manje nagrade. U pitanje je cjelodnevno druženje koje traje od 10 ujutru do 17 sati popodne. To takmičenje je dio niza događaja koji organizuje Klub članova posade Porto Montenegra tokom cijele godine.
Događaj poput ljetnjih i zimskih igara, kvizova, izleta su dobar način da se posada međusobno upozna, ali i upozna jahting profesionalce iz Tivta i Boke, ali i istraži Crnu Goru, poručili su iz Porto Montenegra.