Fudbaleri Arsenala i Sutjeske igrali su neriješeno 1:1 u 31. kolu fudbalskog šampionata Crne Gore.
Bila je ovo odlična fudbalska predstava sa mnogo trčanja i borbenosti, efektnih poteza i atraktvnih golmanskih odbrana i taktičkih zamisli trenera.
Utakmici su prisustovale organizovane grupe navijača dva tima.
Prva velika šansa u osmom minutu za Arsenal. Kovinić je sjajno centrirao a Imamović neometan glavom šutirao preko prečke. Samo minut kasnije nova prilika za domaći tim. Lopta je došla do mladog Lesjaka koji je šutirao pored gola. Tivćani su imali punu inicijativu i sve češće lopta je u šesnaestercu gostiju. Sve akcije Tivćan počinjale su preko odličnih Šahmana i Nikolića.
Ipak, ništa se značajnije nije dešavalo do 35.minuta kada je neočekivano Sutjeska povela.Nikolić je pogriješio, gosti osvojili loptu.Tošković je sjajno centrirao a Desančić rutinski loptu poslao u mrežu.
Prvo poluvrijeme završeno je vodjstvom Sutjeske 1:0. To je bio i jedini šut na gol Arsenala koji je imao inicijativu i dvije šanse.
U poluvremenu Mandić je zamjenio Lesjaka. Upravo je Mandić lijepo centrirao u 47. mijutu ali golman Kordić siguran. Minut kasnije odličan centaršut Šahmana, Kovinić još ljepše glavom, a golman Giljen paradom spašava. U 50. minutu Kalezić šutira u sami ćošak tivatskog gola, ali golman Zogović pokazuje svoje kvalitete. Nakon toga nekoliko lijepih akcija gostiju ali odbrana Arsenala je sigurna. U 55. minutu moglo je biti opasno pred golom Sutjeske. Medjutim, Mandić je uposlio Mugošu umjesto usamljenog Kovinića.
U 64. minutu Kordić je zamjenio Ćetkovića. I samo što je ušao Kordić je visoko skočio i glavom efektno šutirao. Lopta je pogodila stativu. U 67. minutu odlični Kovinić je osvojio loptu ali i napravio potez više, umjesto da uposli usamljenog Kordića. Sutjeska se potpuno povukla a Tivćani napadaju iz svih oružja. U 72.minutu Kordić, koji je sa klupe odlično ušao u meč, šutira glavom. Golman Giljen ponovo sjajan. U 77. minutu iz daljine je pokušao Kalezić, ali šutirao je preko prečke tivatskog gola. Do zasluženog izjednačenja Arsenal je došao u 81. minutu. Mandić je sjajno centrirao a Kordić glavom loptu poslao u mrežu.
Minut kasnije Montenegro Regan i Kašćelan zamjenili su Pešukića, Mugošu i Imamovića. U 85. minutu rezervista Miranović šutira snažno sa dvadesetak metara a golman Zogović efektno brani.
Sudijska nadoknada iznosila je pet minuta, ali promjene rezultata nije bilo. Nakon svega čini se da su Tivćani bili bliži pobjedi.



