U Tivtu je večeras uspješno završena golmanska Akademija koju je organizovala beogradska golmanska Akademija “Jorga” u saradnji sa NVO “Volej” iz Tivta. Akademiju je pohađalo 47 mladih i talentovanih golmana iz Crne Gore i inostranstva. Sa njima je radilo sedam trenera, među kjoima i golmani Arsenala Bojan Zogović i Dušan Puletić. Golmani su trenirali na pomoćnom stadionu FK “Arsenal”:
“Veoma smo zadovoljni jer su golmani trenirali dobro. Sve je prošlo u najboljem redu. Koristim priliku da se još jednom zahvalim FK”Arsenal” i hotelu “Palma” gdje su momci bili smješteni. Veliko interesovanje i ove godine, tako da mogu da najavim da ćemo i dogodine organizovati u Tivtu golmansku Akademiju”. Ovo je važno i za sport i za turizam – rekao je za naš radio Igor Radošević, predsjednik NVO”Volej”.




