Međunarodni školski turnir u tač ragbiju održaće se sjutra (petak) u Tivtu. Svečano otvaranje turnira je sjutra u 12.30 na pomoćnom terenu FK”Arsenal” u Parku. Svojim nastupom otvaranje će uveličati KUD Boka.
Na turniru će učestvovati deset timova iz osnovnih i srednjih škola iz Tivta, Herceg Novog, Kotora, Trebinja i Bileće. Delegacije gradova i direktore škola sjutra će ugostiti predsjednik tivatske opštine Željko Komnenović.
Organizator turnira je Ragbi liga klub Arsenal Tivat i Crnogorska tač federacija.



