Trener rukometnog kluba Trebjesa Miloš Perović kažnjen je devetomjesečnom zabranom obavljanja funkcije u takmičenjima pod okriljem Rukometnog saveza Crne Gore, nakon incidenta na meču protiv Tivta.
Kako je odlučio direktor lige Stefan Šaponjić, Perović neće moći da radi u domaćim takmičenjima u narednom periodu, dok ostaje neizvjesno kako će se kazna odraziti na njegov angažman u reprezentaciji.
Disciplinski postupak je pokrenut nakon utakmice odigrane 19. aprila, a dodatni pregled snimka potvrdio je da je trener Trebjese isključen u 30. minutu zbog neprimjerenog ponašanja.
Navodi se da je tokom prekida igre vrijeđao sudije i delegata, čime je prekršio pravilnik koji predviđa zabranu rada do godinu dana za takve postupke.
Kazna stupa na snagu od dana incidenta, uz mogućnost žalbe.
(Foto: Matchlens.me)



