Povodom vijesti da će na teritoriji Tivta i Kotora doći do potpune obustave vodosnabdijevanja iz Regionalnog vodovoda u periodu od 11. do 19. maja, ViK Tivat saopštava da će tokom pomenutog perioda u pogon biti stavljena sva lokalna izvorišta.
Tivat će raspolagati ograničenim količinama vode, pa se apeluje na građane da u navedenom periodu vode računa o strogo racionalnoj potrošnji vode, kako bi se udruženim snagama probalo omogućiti vodosnabdijevanje na cijeloj teritoriji Tivta, uz noćne restrikcije.
Potrebno je izbjegavati zalivanje bašti, punjenje bazena, pranje automobila i druge slične aktivnosti.
Zvanična informacija ViKa Kotor je da će samo područje Radanovića biti bez vode u navedenom periodu.



