Odbojkaški klub Akademija iz Tivta organizuje međunarodni turnir za djevojčice „Adriatic Cup“, koji će se održati u nedjelju, 31. maja, u sali OŠ „Drago Milović“ sa početkom u 11 časova.
Na turniru će učestvovati šest ekipa iz Crne Gore i Srbije: Akademija Tivat, Mediteran Budva, AS Podgorica, Play Volley Prijepolje, Albatros Herceg Novi i Net Podgorica.
Ekipe su podijeljene u dvije grupe, nakon čega slijede utakmice za plasman i finale koje je zakazano za 18 časova. Organizatori ističu da je cilj turnira promocija ženske odbojke, sportskog duha i druženja mladih sportistkinja iz regiona.



