Parking “Arsenal” kao i parking u prostor u ulici Arsenalskoj od juce do kraja trajanja Samita, neće biti u upotrebi. Iz Parking servisa Tivat obavještavaju da će ovi parking prostori biti u uobičajenoj upotrebi od 6. juna
Parking iza stare Opstine je slobodan za gradjane, osim 4 parking mjesta koja su potrebna za Sluzbe komunalne policije koji su na ispomoc kolegama iz Tivta.




