ANKETA:

Da li biste prihvatili posao u inostranstvu?
382 votes
Vijesti

U spektakularnom finalu, u krcatoj "Duna Areni" selekcija Mađarske je poslije peteraca savladala Španiju 14:12 i osvojila titulu šampiona Evrope. U regularnom dijelu meč je završen 9:9. Bronzanu medalju osvojila je Crna Gora, koja je u duelu za treće mjesto bila bolja od Hrvatske 10:9....

Vladimir Gojković: pričali smo nakon prve četvrtine, mnogo smo toga promašili. Igrači su ipak vjerovali do kraja i ja sam im zahvalan zbog toga. Ovo je velika medalja posebno kad se ima u vidu da je ekipa rekonstruisana, da imamo četiri debitanta. Sad igrači zaslužuju da proslave, a onda kreću pripreme za kvalifikacije za Olimpijske Igre i Roterdam.

Iz Budimpešte: Andrija Petković Kakav meč, kakva rapsodija naših vaterpolista u posljedne dviej četvrtine. Utakmica za vaterpolo sladokusce. Reprezentacija Crne Gore osvojila je , pobjedom nad Hrvatskom 10:9 bronzanu medalju na EP u Budimpešti.
Rukometaši Španije osvojili su titulu prvaka Evrope pošto su u finalu savladali Hrvatsku 22-20.
Iz Budimpešte: Andrija Petković   Od 17 i 30, reprezentacija Crne Gore, u duelu sa selekcijom Hrvatske ima šansu da se dokopa bronzane medalje. Pred početak prvenstva samo največi optimisti su računali na ovakav plasman. Međutim sjajne partije naših vaterpolista sve su iznenadili. Jedan od najzaslužnijih za ovakav uspjeh je sjajni čuvar mreže Dejan Lazović, koji je izluđivao italijanske igrače u tom meču četvrtfinasla, o kojem će se dugo pričati.
U derbiju 15. kola Erste košarkaške lige Crne Gore košarkaši rožajskog Ibra u Bijelom Polju savladali su Jedinstvo 84:72.